Plavnická Větvičky z jabloně 100 g

TOP 35 v kategorii Péče o zuby hlodavců

Plavnická Větvičky z jabloně 100 g

Králíčci a morčata by měli mít neustále přístup k něčemu, na čem si budou obrušovat zuby. Může to být potrava, nebo třeba... Třeba naše nové klacíčky. Když jsme je vymýšleli,...
Doporučená nabídka Plavnická s.r.o.

Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 691 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Plavnická s.r.o.

• Můj králíček má jabloň nejoblíbenější a hlodá o sto šest což je super na obrušování zoubků.

Zboží bylo v pořádku

Králičkovi chutnají

Když jsme je vymýšleli, měli jsme na srdci nejen dobro vašich čumáčků, ale i vybavení vašich bytů (vážně). Sami určitě potvrdíte, že když se hlodavý mazlík nechá o samotě, začne okusovat i křeslo, židli, stůl, cokoli.

Zkuste mu proto dát naše jabloňové klacíčky. Jsou 100% přírodní a bez chemie.

Zkrátka a dobře: je to další produkt, o kterém už dopředu víme, že ho budou mít vaši čumáčci rádi. A na tom záleží nejvíc.

Zboží bylo v pořádku

Králičkovi chutnají